Tootegrupid

Xtronsi ametlik edasimüüja - automeedi.ee

2 DIN Universaalne Android 10 auto GPS multimeediakeskus | BIG SCREEN 10.1" tollise ekraaniga | 2Gb RAM | 32 Gb ROM | naviraadio | AppleCarplay & Android Auto

Tootekood: TBE100
Kaubamärk:
Tarneaeg: 5 - 7 tööpäeva
Hind:
398,00 €
Kogus: - +
   - või -   

BIG SCREEN 10.1" tollise ekraaniga Android GPS multimeedia- ja naviraadio. Sobib ühtemoodi kasutamiseks koos nii Androidi kui ka Apple iPhone telefonidega.

Android 10 / Octa-Core PX5 Coretex A53 (1,5G hZ / 64bit) / aptX Technology BT 5.0 telefonikõned ja muusika striim / 4 x 48 W heliväljund / kõik Google Play äpid: Waze, Youtube, GoogleMaps, Spotify jne.

BIG SCREEN 10.1" tollise puuteekraaniga mudelipõhine GPS autoraadio ja multimeediakeskus:  

2 DIN

Mudelipõhine auto meediakeskus on disainitud sobituma otse olemasoleva tehaseraadio asemele, ilma et vajaks täiendavaid vaheraame, adaptereid ja juhtmete üleminekuid. Raadio sobitub otse originaalraadio pesasse ja ühildub auto originaal pistikutega.

Kaasaegne meediakeskus, mis muudab iga autosõidu elamuseks! See naviraadio toob sinu autosse kõige moodsamad sõiduabilised nagu Waze, Google Maps ja iGo. Android op.süsteem annab võimaluse kõigi GooglePlay appide kasutamiseks, tuues autosse meelelahutust nii video- kui muusikamaailmast - mh. Spotify, YouTube, Gmail, Chrome jne. Soovikorral saab seadmesse installida ka sotsiaalmeedia ja e-posti rakendused nagu Facebook, Instagram, Gmail jms. Raadiole sisseehitatud bluetooth "hands free" telefonifunktsioon tagab turvalised käed vabad kõned ja võimaldab oma lemmikmuusika striimimist. GPS navigatsioon töötab samal ajal sujuvalt koos meediamängijaga, tuues teekonna hääljuhised ja hoiatused juhini ka muusika kuuulamise ajal. Kasutamise muudab mugavaks seadme täielik eesti keele tugi. 

 

Täpsem kirjeldus
 • Op.süsteem Android 10 koos kõigi Google Play rakendustega
 • Apple CarPlay & Android Auto seadmesse sisseehitatud
 • Bluetooth 5.0 telefoni "käed vabad" funktsioon (hands free)
 • aptX Technology BT 5.0 muusika striimimine telefonist
 • Sisseehitatud GPS süsteem: Waze, Google Maps, iGo jne. "dual zone" funktsiooniga - kuula muusikat navigeerimise ajal
 • USB sisend muusika ja videode jaoks
 • USB sisend lisavarustusele (USB pardakaamerale, rehvirõhu anduritele, netipulgale jne.)
 • Multimeedia esitamine: YouTube, Spotify, jpt. (toetab kõiki Androidi rakendusi)
 • Sisseehitatud WiFi modem / USB wifi netipulga lisamise võimalus
 • "Screen Mirroring" funktsioon - võimaldab ekraanipildi kuvamist telefonilt
 • FM RDS raadio
 • Parkimiskaamera valmidus - tagurpidikäigu lülitamisel kuvatakse kaamerapilt automaatselt
 • Süsteem toetab auto originaal roolinuppe
 • 1080P HD videoesitus
 • 1024 x 600 WVGA mahutundlik puutekraan
 • DVD mängija - EI - sellel mudelil ei ole dvd mängijat
 • AVI video väljund JAH, ainult DVD videole
 • HDMI väljund puudub
 • Heli väljundvõimsus 4 x 48 W
 • 4G SIM-kaardi pesa - EI
 • WiFi - Jah, sisseehitatud modem
 • "Plug and Play" paigaldus otse auto originaalpistikutele

 

Perfektselt auto disainiga kokkusobiv mudelikohane multimeediakeskus. Oma põhiomadustelt on tegemist tavalise Android arvutiga, mille kasutamisvõimalused sarnanevad tahvelarvutile.

Android platvorm võimaldab kasutajal Google Play poest alla laadida kõiki omale meelepäraseid rakendusi. Samuti võimaldab keskus vaadata Youtube, Netflix-i jpt rakenduste kaudu filme ja videoid ning TV rakenduste kaudu ka TV kanalite vaatamist.
Internetiühenduse saab luua WiFi kaudu (jagades näiteks oma telefoniga internetti) või keskusele lisatava netipulga abil. Lisaks eelloetletud funktsioonidele on keskusel ka parkimiskaamera sisend ja USB pardakaamera ühendamise võimalus.

Enamiku meie pakutavate mudelikohaste autoraadiote paigaldus on jõukohane igale isetegijale, kellel on elementaarset tehnilist taipu ja nokitsemise kogemust või huvi. Kuigi raadio ise ühildub otse tehase pistikutele, siis veidi lisatööd nõuab uue raadio USB otste välja toomine (soovituslikult) kindalaekasse. See annab mugava ligipääsu hilisemaks USB kaudu töötavate lisavidinate ühendamiseks (wifi modem, pardakaamera, TPMS rehvirõhu jälgimissüsteem) ja võimaldab ühendada mälupulka meediafailide esitamiseks. Jõukohased on isetegijale ka lisavarustusena saadaolevate lisamikrofoni ja USB pardakaamera paigaldamine.

Seevastu parkimiskaamera paigaldamine on jõukohane juba pigem "edasijõudnutele". Selle soovitaksime jätta professionaali hooleks. Ka kogenud paigaldajal võtab see töö tublisti aega ja nõuab autoelektriku teadmisi.

Ise paigaldamisel on abiks kindlasti ka YouTube videod, kust hankida nippe originaalraadio eemaldamiseks ja uue paigaldamiseks. Kui aga soovid raadio ikkalgi lasta paigaldada kogenud asjatundjal, siis võta meiega ühendust meilitsi info(@)automeedia.ee - jagame sulle meie koostööpartnerite kontaktid (Tallinnas).

Raadio väljavahetamise järel hakkavad auto originaal roolinupud tööle automaatselt. Tasub aga tähele panna, et kui autol on tehases paigaldatud originaalne parkimiskaamera, siis selle pistik ei ole uuele raadiole otse ühendatav. Paljudel autodel on võimalik teostada üleminek, mõnel juhul tuleb originaalkaamera siiski asendada uuega. 

GPS Navisüsteem
 • 3-D Graafika
 • GPS menüü ja hääljuhised 28 keeles, sh eesti, vene, soome, inglise.
 • 2-D 3-D kaart
 • Waze, Google Maps, iGo jne. "dual zone" funktsiooniga - kuula muusikat navigeerimise ajal
*Lisavarustusena on saadaval:

2 DIN

Android GPS multimeediakeskus

 
Android platvorm võimaldab naviraadio kasutajal Google Play poest piiranguteta alla laadida ja kasutada kõiki omale meelepäraseid rakendusi, vaadata Youtube videoid, navigeerida liiklusrakenduse Waze abil, kuulata lemmikmuusikat Spotifyst jms. Samuti on võimalik nuti TV rakenduste kaudu TV kanalite vaatamine ja Netflixi filmide vaatamine. Oma olemuselt on käesoleva seadme näol tegemist täisverelise android arvutiga, mis on koos FM raadio ja GPS navigaatoriga integreeritud ühtseks auto multimeediakeskuseks. 
Internetiühenduse saab luua WiFi kaudu (jagades näiteks oma telefoniga internetti) või keskusele lisatava 4G USB wifi modemi abil. Lisaks eelloetletud funktsioonidele on keskusel ka parkimiskaamera valmidus ja pardakaamera ühendamise võimalus. 
 
 
2 DIN GPS autonavi multimeediakeskus raadio


1080P videoesitus

Sisaldades endas uusimat graafikatarkvara, on toetatud kõik enamlevinud videoformaadid. Muhulgas ka 1080P videoesitus.


2K video taasesitus kvaliteet XTRONS pbx seeria multimeedia keskus android autonavi dvd gps soitin naviradio

 

Apple CarPlay & Android Auto

CarPlay ja Android auto mooduli lisamise võimalus. CP02 ühendab iPhone ja Android juhtmega. CP03 võimaldab iPhone CarPlay funktsiooni kuvada juhtmevabalt. Android ainult juhtmega.
 

2 DIN apple carplay android auto XTRONS pbx seeria multimeedia keskus android autonavi dvd gps soitin naviradio

 

“Screen Mirroring” ekraanipildi kuvamine

Funktsioon võimaldab Android nutitelefoni või iPhone ekraanipildi kuvamise multimeediakeskuse ekraanile.
 

2 DIN Screen mirror ekraanipeegelduse funktsioon XTRONS pbx seeria multimeedia keskus android autonavi dvd gps soitin naviradio

 

4G modemi ja WIFI funktsioon

Multimeediakeskusel on sisseehitatud WiFi modem, mida saab kasutada traadita interneti levialas või mobiiltelefoniga netti jagades (hotspot ehk kuumkoht). Püsiva internetiühenduse loomiseks võib keskusele lisada 3G/4G USB modemi (netipulga). Selle abil on võimalik luua autosse ka lokaalne WiFi leviala, võimaldamaks autosviibijaile interneti kasutamist.  
 

2 DIN WiFi hotspot funktsioon XTRONS pbx seeria multimeedia keskus android autonavi dvd gps soitin naviradioTelefoni “Hands Free”  ja muusika striimimine

Bluetooth 5.0 standard tagab kvaliteetsed ja turvalised “Hands Free” (käed vabad) telefonikõned. Lahendus võimaldab kontaktiloendi ja kõneregistri importi meediakeskusesse. Samuti on võimaldatud telefonilt juhtmevaba muusika edastamine autoraadiole. DAB digiraadio ei tööta eestis ja skandinaavias.
 

2 DIN audio stream muusika striimimine XTRONS pbx seeria multimeedia keskus android autonavi dvd gps soitin naviradio2 DIN hands free kädet vapaat käed vabad XTRONS pbx seeria multimeedia keskus android autonavi dvd gps soitin naviradio

 

Ühendamine spetsifikatsioon ja lisavarustus 2 DIN GPS autonavi multimeediakeskus raadio

TPMS rehvirõhu monitooringu kontroll süsteem XTRONS pbx seeria multimeedia keskus android autonavi dvd gps soitin naviradio

 


 

Võimas, kiire ja hea ekraaniga, täisvereline Android multimeedia- ja meelelahutuskeskus, loob autos kasutamiseks enneolematuid võimalusi. Google Play kaudu on võimalik alla laadida ja kasutada tuhandeid äppe justnagu tahvelarvutis. Võimalik on kasutada erinevaid navigatsiooniprogramme, mis annavad wifi olemasolul ülevaate ummikutest ja tähelepanu vajavatest asjaoludest otse reaalajas. Muude võimaluste juures toimub ka e-maili kontode ja kalendrite sünkroonimine. Seade ühendub internetiga WiFi või 4G modemi kaudu ja toimib autos täisverelise android arvutina.
Kõiki neid ülesandeid täidab edukalt ka korralik nutitelefon, kuid oluliselt mugavam on, kui kõik need sõiduabid toimetavad auto keskkonsoolis, suurel ekraanil ja on alati teeleasudes alati töövalmis.
WAZEGoogle MapsSkypeGmail, FacebookYoutube jpt. on vaid mõned märksõnad.
Lisaks on seadmes olemas USB/SD mängija ja Bluetooth Handsfree käed-vabad telefonikõnede tegemiseks. 

 

Kokku sobivad tooted
Tootekood: 4GDONG001 ,   Tarneaeg: 2 - 3 tööpäeva
68,00 €

USB liidesega 720P pardakaamera spetsiaalselt Xtrons multimeediakeskusele

Pardakaamera ühildub multimeediakeskusega USB liidese kaudu ja on juhitav multimeediakeskuse ekraanilt. Auto käivitades pardakaamera alustab automaatselt salvestamist.

Omadused

 • SD kaardi pesa (toetab kuni 64GB MicroSD kaarte)
 • Sisseehitatud mikrofon 
 • 140 kraadi lainurk salvestus
 • Videokvaliteet 720P / H.246
 • Vanade failide automaatne ülekirjutamine
 • Läätse vertikaalne seadistusvahemik 75 kraadi
 • USB kaabli pikkus 2,3 m.
 • töötab ainult koos android multimeediakeskusega

 

Kaamera on väga hea salvestuskvaliteediga. Kinnitatuna 3M kahepoolse teibiga auto esiklaasile, on kaamera pisike ja ei varja juhi vaatevälja. Kaamera on küllalt märkamatu nii juhile, kui ka väljastpoolt vaadatuna. Kaasasolev USB kaabel paigaldatakse nähtamatult - akna ülaservast laepolstri alla, siis edasi A-piilari serva ja/või ukse tihendi taha, kuni kindalaeka alt saab kokku viia meediakeskuse USB sisendiga. Kaamera töötab Androidi rakenduse pealt ja on juhitav otse naviraadio ekraanilt. Raadio ekraanilt saab faile vaadata, lukustada ja kustutada.

 
Tootekood: DVR028 ,   Tarneaeg: 2 - 3 tööpäeva
40,00 €

 

Lisab kvaliteeti auto meediakeskuse "käed vabad" telefonikõnedele. Võrreldes meediakeskuse sisseehitatud mikrofoniga vähendab lisamikrofon oluliselt taustamüra.

Sobib kokku enamiku meie poolt pakutavate keskustega. Ühildub 3.5 mm AUX pistikuga.

Mikrofoni kaabli pikkus on 3 meetrit.

 
Tootekood: MIC002 ,   Tarneaeg: 2 - 3 tööpäeva
11,00 €

Veakoodide lugemise ja kustutamise seade

Sobib kasutamiseks kõigi Android seadmetega (ei ühildu iOS seadmete bluetoothiga)

 

 
Tootekood: OBD02 ,   Tarneaeg: 2 - 3 tööpäeva
19,00 €

Sobib kasutamiseks kõigi Android ja iOS seadmetega

 
Tootekood: OBD04 ,   Tarneaeg: 2 - 3 tööpäeva
19,00 €