Tootegrupid
Kaubamärgid

Xtronsi ametlik edasimüüja - automeedi.ee

BMW 5. seeria E39 (1995-2004) | 7. seeria E38 (1994-2001) Android 12 | GPS autoraadio ja multimeedia keskus

Tootekood: IE7239B
Kaubamärk:
Tarneaeg: 5 - 9 tööpäeva
Hind:
308,00 €
Kogus: - +
   - või -   

7" tollise ekraaniga Android GPS multimeedia- ja naviraadio. Sobib ühtemoodi kasutamiseks koos nii Androidi kui ka Apple iPhone telefonidega.

Android 12 | Octa-Core AutoChips 825X_PRO (2.0 - 2.5 GhZ) | Bluetooth 5.0 telefonikõned ja muusika striim | kõik Google Play äpid: Waze, Youtube, GoogleMaps, Spotify jne. | Apple CarPlay (juhtmevaba) & Android Auto (juhtmevaba ja juhtmega)

7" tollise puuteekraaniga | mudelipõhine Android GPS navi-raadio ja multimeediakeskus, spetsiaalselt  

BMW 5. seeria E39 (1995-2004) | 7. seeria E38 (1994-2001)

Kui auto originaalne helivõimendi asub pagasiruumis, on vaja paigalduseks osta lisaks 6m ISO kaabel XTRONS EXL007. Samuti võib vajalik olla antennikaabli pikendus XTRONS ANT001.

XTRONS IE7239B Margipõhine auto meediakeskus, mis on loodud sobima enamikel juhtudel otse originaalse tehaseraadio asemele ja ühenduma auto originaal pistikutega.

Android 12 | Octa-Core | AutoChips 825X_PRO (2.0 - 2.5 GhZ) | 2 Gb RAM | 32 Gb ROM

NB! Android autoraadio kasutamiseks pole vaja Android-telefoni. See raadio on Android arvuti, millel on tavalisele tahvelarvutile sarnased funktsioonid. Meediapleier ühildub iga telefoniga. Ei ole vahet, kas see on Android või iOS.

See autoraadio on kaasaegne meediakeskus, mis muudab iga autosõidu elamuseks! Android GPS-raadio toob teie autosse kõik kaasaegsed navigatsioonirakendused - Waze, Google Maps ja iGoAndroid võimaldab lisaks tavapärasele FM-raadio funktsioonile kasutada ka GooglePlay rakendusi, tuues autosse meelelahutust – Spotify, YouTube, Gmail, Chrome jne. Soovi korral saab auto multimeediaraadiosse paigaldada ka sotsiaalmeedia ja meilirakendusi - Facebook, Instagram, Gmail, TikTok jms. Sisseehitatud Bluetooth käed-vabad telefoni funktsioon võimaldab ka striimida muusikat oma telefonist. GPS-navigaator töötab samaaegselt meediakeskusega ja kombineerib marsruudi juhised sujuvalt muusikaga. Multimeediakeskus toetab 99% maailma keeltest (kõik Google'i toetatud keeled) ja võimaldab kasutada seadet teie emakeeles. 

 

Täpsem kirjeldus

 • Op. Süsteem Android 12  AutoChips 825X_PRO (2.0 - 2.5 GhZ) | 2 GB RAM | 32 GB ROM
 • Apple CarPlay & Android Auto: sisseehitatud juhtmevaba CarPlay ja juhtmevaba Android Auto
 • Bluetooth 5.0 "handsfree" telefonikõned
 • Bluetooth 5.0 muusika striim
 • Sisseehitatud GPS navigaator Waze, GoogleMaps, iGo
 • USB sisend 
 • Kõigi android äppide tugi - mh. YouTube, Spotify, Gmail
 • Screen Mirroring telefoni ekraani kuvamine meediakeskuse ekraanile
 • FM RDS raadio
 • Tagurduskaamera lisamise valmidus
 • Ühildub auto originaal roolinuppudega
 • 1080P video
 • 1024 x 600 WVGA mahutundlik puuteekraan
 • CD/DVD mängija - Jah, CD/DVD mängijaga
 • AVI / RCA väljundid - Võimalik ainult spetsiaalse mooduli "USBRCA" lisamisel
 • HDMI väljund -  Jah, kuid vajalik on spetsiaalse mooduli "USBHDMI" lisamine
 • Heli väljundvõimsus  4 x 45 W
 • DSP heliprotsessor - Jah - sisseehitatud DSP protsessor
 • SIM kaardi pesa - Jah, seadmel on sisseehitatud modem
 • WiFi - Jah, wifi modem on sisseehitatud
 • GooglePlay - Spotify, Chrome, YouTube, Gmail, Facebook, Waze, GoogleMap jt.
 • "Plug and Play" - Jah, mudelipõhine raadio sobib enamikel juhtudel otse tehaseraadio pesasse ja originaal pistikutele.

Raadio paigaldamine! Ise paigaldamisel on abiks YouTube'i videod, kust leiate juhised originaal raadio eemaldamiseks ja uue raadio paigaldamiseks. Kui te pole kindel toote sobivuses või soovite lasta raadiot paigaldada kogenud asjatundjal, võtke meiega ühendust meili teel info(@)automeedia.ee - anname teile lähima paigaldus töökoja kontaktid (Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Rakveres, Helsingis). 

 

BMW 5. seeria E39 (1995-2004) | 7. seeria E38 (1994-2001)

Android GPS multimeediakeskus

 

Android platvorm võimaldab naviraadio kasutajal Google Play poest piiranguteta alla laadida ja kasutada kõiki omale meelepäraseid rakendusi, vaadata Youtube videoid, navigeerida liiklusrakenduse Waze abil, kuulata lemmikmuusikat Spotifyst jms. Samuti on võimalik nuti TV rakenduste kaudu TV kanalite vaatamine ja Netflixi filmide vaatamine. Oma olemuselt on käesoleva seadme näol tegemist täisverelise android arvutiga, mis on koos FM raadio ja GPS navigaatoriga integreeritud ühtseks auto multimeediakeskuseks.  
Internetiühenduse saab luua WiFi kaudu (jagades näiteks oma telefoniga internetti) või keskusele lisatava 4G USB wifi modemi abil. Lisaks eelloetletud funktsioonidele on keskusel ka parkimiskaamera valmidus ja pardakaamera ühendamise võimalus.  

 


XTRONS IE7239B Mudelikohane android multimeediakeskus gps naviraadio

 

Mudelikohane meediakeskus

 

BMW 5. seeria E39 (1995-2004) | 7. seeria E38 (1994-2001) – XTRONS IE7239B  multimeedia keskus ühildub otse auto originaal-pistikutele ja on kuju poolest disainitud täpselt originaalraadio sarnane. Seetõttu ei nõua paigaldus üleminekuid ega sobitusadaptereid ja raadio installeerimine on üsna jõukohane ka isetegijale. Tasub tähele panna, et kuigi tegemist on auto mudelipõhise mutimeedia raadioga ja üldjuhul sujub paigaldamine kaasaoleva juhtmekomplekti abil, siis teatud juhtudel võib mõne vähemlevinud varustustaseme korral olla vajalik teistsuguse spetsiaalse juhtmekomplekti tellimine. Vaata allpool kirjeldust. Ise paigaldamisel on abiks kindlasti ka YouTube videod, kust hankida nippe originaalraadio eemaldamiseks ja uue paigaldamiseks. Kui sa ei ole toote sobivises päris kindel või soovid raadio ikkagi lasta paigaldada kogenud asjatundjal, siis võta meiega ühendust meilitsi info(@)automeedia.ee - anname sulle meie koostööpartnerite kontaktid (Tallinnas, Pärnus, Rakveres, Tartus, Haapsalus või Helsingis).

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B raadio sobivus autole

 

Kasutajaliidese disain

 

Kasutajaliides on disainitud spetsiaalselt autos kasutamiseks. Äppide ikoonid on suured ja lihtsasti ümberpaigutatavad vastavalt kasutaja eelistusele. Rakendustes liikumine kiire ja täpne. Puutefunktsioonid on sarnased nutitelefonile - zoomimine, kahandamine ja "lohistamine".

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B Xtronsi unikaaldisainiga kasutajaliides

 

Octa-Core Protsessor

 

Seadme jõudluse tagavad AutoChips 825X_PRO (2.0 - 2.5 GhZ) Octa-Core protsessor koostöös 2 GB RAM töömäluga ja 32 GB ROM salvestusruumiga. 

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B riistvara protsessor ja RAM ROM mälud.

 

Google Play tugi

 

Android op.süsteem annab võimaluse kõigi GooglePlay appide kasutamiseks, tuues autosse meelelahutust nii video- kui muusikamaailmast - mh. Spotify, YouTube, Gmail, Chrome jne. Soovi korral saab seadmesse installida ka sotsiaalmeedia ja e-posti rakendused nagu Facebook, Instagram, Gmail jms

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B autonavi kõigi google play android äppide tugi

 

 1080P Full HD puuteekraan

 

HD mahutundlik puuteekraan on kiire ja täpne. Rakendustes saad pilti zuumida ja liigutada nagu tavalises tahvelarvutis või nutitelefonis.

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B HD mahutundlik puuteekraan GPS naviPuutefunktsioonid autoraadio ekraanil

 

Sissehitatud Android Auto & Apple CarPlay

 

Autoraadiole on sisseehitatud Apple CarPlay (juhtmevaba) ja android telefonidele Android Auto (juhtmega) funktsioon. Ühenda oma telefon meediakeskuse USB kaablile ja too CarPlay rakendused naviraadio ekraanile. Äpid töötavad sinu telefonis, pilt kuvatakse meediakeskuse ekraanile..

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239BAudi A4 | B5 (2002-2008) XTRONS PME70AA4L XTRONS PME70AA4L

 

FM raadio ja CD / USB meediamängija

 

Multimeedia naviraadiol on lisaks kvaliteetsele FM raadiole sisseehitatud ka SD / USB meediamängija, mis võimaldab muusikat ja videofaile taasesitada USB pulgalt, microSD mälukaardi pealt või otse meediakeskuse mälust.

  

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B FM RDS raadio ja USB multimedia mängija

 

"Hands free" ja HD muusika striimimine

 

Bluetooth 5.0 pakub kvaliteetset juhtmevaba “handsfree” käed vabad funktsiooni ja HD muusika striimimise võimalust.
 


XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B hd bluetooth muuska juhtmevaba striimXTRONS IE7239B XTRONS IE7239B bluetooth handsfree käed vabad kõned

 

"DSP" heliprotsessor

 

DSP (Digital signal processor) annab kõige laiemad seadistamise võimalused muusika taasesitamisel, pakkudes autosõidul stuudio tasemel helikogemuse. DSP võimaldab reguleerida helimaailma nii, et kuulaja tunneks end stereoefekti ala keskel. Istuge juhiistmel, valige suvand „Juht” ja saate täiusliku helikogemuse, mis sarnaneb sellega, mida saame kodus kõrgetasemelisi helisüsteeme kuulates. 30 -ribaline graafiline ekvalaiser (32 Hz kuni 20 kHz), 5 eelseadistatud ekvalaiseri režiimi ja nutikas bass - kohandage heli üksikasjalikult oma lemmikmuusika järgi. Kuuldav heli tuleb igast kõlarist kõrvani täpselt samal ajal. Loudness & Bass Filter - täpne ja ergas heli igas olukorras.
 


XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B DSP digitaalne heliprotsessor

 

SIM kaardi pesaga 4G modem + wifi

 

Ekraanile on sisseehitatud SIM pesaga 4G modem. Sisestades SIM kaardi modemisse, on seade alati onlines. Nii ei ole vaja eraldi telefonilt netti jagada. Sõltumatu 4G -võrk pakub lihtsamat ja turvalisemat võimalust Interneti ühenduse loomiseks. Kui aga ei ole soovi ekraanile eraldi SIM-i paigaldada, siis alati saate jagada internetti telefoniga ja ühendada ekraani wifi kaudu.

  

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B SIM kaardi pesaga 4G modem sisseehitatud

 

4 x 45 W audio väljundid

 

Sisseehitatud võimendi pakub suurepärast ja täiuslikku heli. Selge ja puhas helipilt ületab kvaliteedilt paljude autode originaalseid tehase raadioid.

  

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B maksimaalne heli väljundvõimsus

 

GPS navigatsioon

 

GPS süsteem võimaldab navigeerimist selliste rakenduste abil nagu Google Maps, Waze jne. Interneti ühenduse toel on saadaval kõik online kaarditeenused - nt. Google Maps, Waze jne. Google Play poes on saadaval ka kümneid "offline" kaardiprogramme, millel on ka eesti keele tugi. Nii on lihtne saada uusimat maantee infot ja kiireimad teekonnad.

  

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B GPS offline ja online navigaator

 

Laienda meediakeskuse funktsionaalsust*

*Lisatarvikud on tellitavad eraldi ja ei sisaldu komplektis raadioga.

USB pardakaamera - Xtronsi videoregistraator töötab sõidu ajal alati taustal. Iga kord kui sõitu alustad, alustab kaamera salvestamist. Vanade failide ülekirjutamine toimub automaatselt. Kogu kaamera haldamine, failide taasesitamine, failide lukustamine ja -kustutamine toimub meediamängija puuteekraani kaudu.

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B USB pardakaamera videoregistraatori valmidus


OBD II adapter veakoodide lugeja

Diagnostikamoodul on justkui aken auto südamesse, võimaldades spetsiaalsete rakenduste abil kuvada meediakeskuse ekraanile auto kompuutrist reaalajas väljastatavat infot. Xtronsi Bluetooth OBDII moodul edastab auto mootori töö parameetreid ja näitab veakoode. Äppide tasulistes versioonides on võimaldatud ka veakoodide kustutamine. Adapter ühildub nii Xtronsi multimeediakeskusega kui ka teiste nutiseadmetega.

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B OBD II bluetooth ja wifi adapterid androidile ja iPonele


Tagurduskaamera valmidus

Meediakeskus ühildub kõigi PAL/NTSC signaaliga ja RCA (composite video) pistikuga kaameratega.

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B parkimiskaamera sisend ühendamise valmidus

 

Ühenduvus

 

Allolevate piltide järgi saad hinnata meediakeskuse sobivust oma autole. Kontrolli mõõte ja vaata pistikute sobivust. Kui sa ei ole toote sobivuses päris kindel, siis küsi julgesti lisa. Parim viis nõu küsida on, kui saadad pildi oma olemasolevast tehaseraadiost meie meiliaadressile: info(@)automeedia.ee

 

XTRONS IE7239B XTRONS IE7239B mõõdud ühendamine ja pistikute skeem

Kokku sobivad tooted
Tootekood: 4GDONG001 ,   Tarneaeg: 5 - 7 tööpäeva
68,00 €
Tootekood: CAM001F ,   Tarneaeg: 5 - 7 tööpäeva
29,00 €
Tootekood: CAM005 ,   Tarneaeg: 5 - 7 tööpäeva
29,00 €
Tootekood: CAM008 ,   Tarneaeg: 5 - 7 tööpäeva
37,00 €
Tootekood: CP02 ,   Tarneaeg: 5 - 7 tööpäeva
59,00 €

 

Lisab kvaliteeti auto meediakeskuse "käed vabad" telefonikõnedele. Võrreldes meediakeskuse sisseehitatud mikrofoniga vähendab lisamikrofon oluliselt taustamüra.

Sobib kokku enamiku meie poolt pakutavate keskustega. Ühildub 3.5 mm AUX pistikuga.

Mikrofoni kaabli pikkus on 3 meetrit.

 
Tootekood: MIC002 ,   Tarneaeg: 5 - 7 tööpäeva
10,00 €

Veakoodide lugemise ja kustutamise seade

Sobib kasutamiseks kõigi Android seadmetega (ei ühildu iOS seadmete bluetoothiga)

 

 
Tootekood: OBD02 ,   Tarneaeg: 2 - 3 tööpäeva
19,00 €

Sobib kasutamiseks kõigi Android ja iOS seadmetega

 
Tootekood: OBD04 ,   Tarneaeg: 2 - 3 tööpäeva
19,00 €
Tootekood: TPMS07 ,   Tarneaeg: 5 - 7 tööpäeva
79,00 €